Studentské rádio - VOŠ-RADIO

Audio tvorba našich studentů 2017/2018

REPORTÁŽ z workshopu

MULTIMEDIÁLNÍ DEN v Brně - 10. 11. 2017Audio tvorba našich studentů 2016/2017

ČTEME DĚTEM NA DOBROU NOCTRÉNUJEME ČTENÍ KRÁTKÝCH ZPRÁV PRO ROZHLASOVÉ VYSÍLÁNÍ

Ani netušíte, jak náročné je přečíst zprávu se správnou intonací, s důrazem na klíčová slova a ještě k tomu řádně česky vyslovovat. Ostravština některé studentky řádně potrápila.

Michaela Kozlová

(vloženo: 19.4.2017)

Michaela Móroczová

(vloženo: 19.4.2017)

Krátké zprávy MIX

(vloženo: 10.5.2017)

Michaela Kozlová

(vloženo: 26.1.2017)

Michaela Móroczová

(vloženo: 25.1.2017)

Bára Branná

(vloženo: 25.1.2017)


MONOLOG BEZ PŘÍPRAVY NA ZADANÉ TÉMA V DÉLCE 1 MINUTY

Jak je jedna minuta dlouhá? Je těžké mluvit sám na téma, které se náhle vyskytlo v průběhu přímého rozhlasového vysílání? Tréninků ve školním prostředí bylo podle názoru studentů 2. ročníku už dost. Proto si studenti vyzkoušeli svou DOVEDNOST MLUVIT NA NÁHODNÉ TÉMA přímo v nahrávacím studiu Janáčkovy konzervatoře v Ostravě. Posuďte sami, zda jsou naši studenti schopni souvisle mluvit a zaplnit tak vysílací čas, který zbývá do zaznění znělky následujícího pořadu či časového znamení.


IMPROVIZACE - MINUTOVÝ ROZHLASOVÝ ROZHOVOR S HOSTEM

Jak to může dopadnout, když chce moderátor překvapit svého rozhlasového hosta tématem rozhovoru? Bude host rozhlasového pořadu zaskočen? Nebo dokáže zaimprovizovat tak, že dokonce zaskočí moderátora?? Při kvalitní improvizaci na obou stranách posluchač vlastně nic nepozná. Při tomto natáčení jsme si skutečně užili hodně legrace.


ARCHIV

Beseda ve studiu 1
Studenti II.ročník

Studenti v nahrávacím studiu trénují komunikaci v průběhu rozhlasové besedy na aktuální společenské téma: NEBEZPEČÍ NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH. Podobnost se skutečnými osobami je čistě náhodná!

Beseda ve studiu 1
Studenti II.ročník

Studenti v nahrávacím studiu trénují komunikaci v průběhu rozhlasové besedy na aktuální společenské téma: DOPING VE SPORTU. Podobnost se skutečnými osobami je čistě náhodná!

Studentské noviny VOLUME
Studentská kamera VOŠ-TV
Studentské rádio VOŠ-RADIO
Studentské rádio VOŠ-RADIO